Paulina Górecka-Winkler

Konsultacja

Koszt konsultacji:
400 zł netto
(492 brutto)

 
Koszt konsultacji dla klientów
naszego biura rachunkowego: 
300 zł netto
(369 brutto)

 
W celu umówienia konsultacji
prosimy o telefon lub e-mail:
+48 508 868 310
kancelaria@brwinkler.pl

Kancelaria Doradcy Podatkowego

Adres:
Dąbrówka 62-069, ul. Pałacowa 2/6
Poznań, Polska
e-mail: kancelaria@brwinkler.pl
NIP: 779-218-32-66 

 

Paulina Górecka-Winkler

Doradca Podatkowy (nr wpisu 14263)

 

Właścicielka biura rachunkowego, posiadająca Certyfikat Księgowej wydany przez Ministra Finansów (nr wpisu 65644/2014). Absolwentka kierunku Finanse i rachunkowość specjalność Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

W związku z posiadanym doświadczeniem specjalizuje się w podatku dochodowym od osób fizycznych (w tym rozliczaniu dochodów uzyskanych z wynagrodzeń/emerytur przez rezydentów polskich w innych krajach UE lub Szwajcarii), podatku dochodowym od osób prawnych, podatku od towarów i usług. Posiada wiedzę z zakresu uproszczonej ewidencji podatkowej (ryczałt i KPiR) jaki i ustawy o rachunkowości. Dysponuje doświadczeniem zwłaszcza w prowadzeniu spraw podatkowo-księgowych firm z sektora usług budowlanych, sprzedaży paliwa czy nieruchomości.

Ostatnie dwa lata kształciła się intensywnie na doradcę podatkowego, kończąc kurs w MDDP na doradcę podatkowego w roku 2021, a następnie intensywny kurs na doradcę podatkowego organizowany przez  Podatkową Oficynę Wydawniczą w roku 2022.  Poszerzenie wiedzy z zakresu podatków zaowocowało zdaniem najpierw egzaminu pisemnego w 2021 roku, a 7/06/2022 egzaminu ustnego na doradcę podatkowego w Warszawie w Ministerstwie Finansów przed Komisją Egzaminacyjną do Spraw Doradztwa Podatkowego. W dniu 19/09/2022 uzyskała wpis na listę doradców podatkowych pod nr 14263 dokonany przez Krajową Radę Doradców Podatkowych.

Obecnie realizuje kolejne cele zawodowe, poprzez rozszerzanie wiedzy i doświadczenia w zakresie podatków dzięki współpracy ze spółką doradztwa podatkowego Magistri Tributorum Sp. z o.o. gdzie pełni role konsultanta w zawodzie doradcy podatkowego. I rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku Agent Celny w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu.

Wpis na listę doradców podatkowych